Hamile Çekimi

Bu çekim için zamanlama çok önemlidir. Çok riskli haftalara girmeden, göbek de çok düşmeden, yaklaşık olarak 35-36. haftalar içerisinde yapılması gerekir. İsteğe bağlı olarak evde, ya da dış mekanda yapılabilir.  Hamilelik çekimleri çok keyifli geçer. Nasıl olacağını hiç bilmediğiniz bir hayat şeklinin başlamasına ramak kalmıştır, heyecanınız doruktadır ve emin olun çoğu kez bebekler aktif olarak bu çekime katılırlar... Annelerinin heyecanını hissedip ben burdayım sinyalleri verirler, müthiştir...  Hamilelik çekimi için ön hazırlık yapabilirsiniz. Bebeğinizin daha hiç giymediği en beğendiğiniz kıyafetleri, odası, babası:) çekim için kullanıma hazır olmalıdır. 

Doğum Çekimi

Doğum öncesinde hazırlık aşamasıyla başlar, sonrasında muhtemelen heyecandan hatırlamayacağınız anlar siz hiç farkında olmadan tüm detaylarıyla karelenir. Bebeğinizin dünyaya geldiği, annenin bile henüz göremediğiniz o ilk anları, Anneyle ilk karşılaşması, babanın ilk gördüğü anlar, diğer aile fertlerinin ilk buluşmaları, Annenin odaya gelip kucağına aldığı ilk anlar, emzirme fotoğrafları, Anne, baba, bebek (kardeşler) ile olan aile fotoğraflarını kapsar.

Babyshower / Parti Doğum Günü

Babyshower partileri de tıpkı hamilelik çekimleri gibi heyecan dolu geçer. Bu heyecana bir de çeşitli oyunlar, değişik lezzetler, hiç unutulmayacak sohbetler eklenince bambaşka bir gün yaşarsınız. Bu günü ileride hatırlamak için yıllar sonra o karelere baktığınızda yüzünüzde her defasında aynı gülümseme olacak... Parti, tüm detaylarıyla ince ince karelenir.. Doğumgünü fotoğraf çekimi partinin başladığı saatten yarım saat öncesinde başlar. Bebeğinizin/çocuğunuzun tekli ve sizinle olan fotoğrafları alındıktan sonra parti detaylarının karelenmesiyle devam eder. Pasta kesimi, hediyeler, arkadaşlarıyla olan oyunlarının fotoğraflanması şeklinde sürer.